3 elementy, bez których nie może odbyć się wieczór panieński

balony na wieczór panieński

Wieczór panieński to niezapomniana impreza dla każdej panny młodej. Właśnie dlatego wymaga odpowiedniej oprawy. W tym artykule poznasz trzy elementy, bez których ten wieczór nie może się odbyć.

Balony na wieczór panieński

Pierwszym i podstawowym elementem, który pojawia się na każdej tego typu imprezie, są balony na wieczór panieński. W sklepach można znaleźć klasyczne modele balonów – złote, srebrne, różowe albo balony z kolorowym konfetti. One oczywiście będą wyglądały bardzo efektownie i znakomicie przystroją wnętrze domu, mieszkania lub klubu. W ramach tak szczególnej okazji polecane są jednak balony tematyczne. Osoby, organizujące wieczór panieński, wybierają najczęściej balony w kształcie wielkiego pierścionka, butelki szampana albo całego napisu „bride to be”. W sklepach znajdziesz też balony z napisami „wieczór panieński” i innymi, tematycznymi frazami. Z reguły takie balony można kupować pojedynczo albo w ramach całego zestawu. Ta druga opcja jest z pewnością korzystniejsza cenowo, a przy okazji lepiej wygląda.

Oryginalne szarfy

Jednak balony na wieczór panieński to nie wszystko. Należy też zadbać o inne, obowiązkowe gadżety. Polecamy na przykład oryginalne szarfy i inne akcesoria, identyfikujące przyszłą pannę młodą i całą, imprezową grupę. Szarfy wykonane są najczęściej z takiego materiału, z jakiego produkuje się świecące wstążki. Ich długość jest natomiast na tyle uniwersalna, że pasuje zarówno drobnym uczestniczkom imprezy, jak i tym, o nieco bardziej obfitych kształtach. Z reguły przyszła panna młoda otrzymuje szarfę z napisem „panna młoda”. Z kolei reszta imprezowego grona szarfy z napisami „wieczór panieński”. Oprócz oryginalnych szarf można też zastosować specjalne wianki, opaski na głowę albo kapelusze. Wybór w sklepach jest w tym zakresie naprawdę szeroki.

Gry imprezowe

Oryginalne szarfy, gry imprezowe oraz balony na wieczór panieński – to wszystko trzeba mieć. Nic tak nie urozmaica jednak wieczoru panieńskiego, jak oryginalne gry imprezowe. W sklepach znajdziesz zarówno gry tematyczne, związane ze ślubem, weselem i przygotowaniami, jak i po prostu gry, przeznaczone dla większej liczby osób. Oczywiście te tematyczne są lepszym wyborem. Zawierają bowiem na przykład śmieszne zadania do wykonania dla przyszłej panny młodej i jej koleżanek. Popularne są też gry karciane, nawiązujące do tematyki związków, erotyki i pokrewnych. Takie gry rozluźniają atmosferę. Można też dowiedzieć się czegoś ciekawego o swoich koleżankach, a także o partnerach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry