Dekoracje ślubne – letnie wesele w ogrodzie

dekoracje ślubne, wesele w ogrodzie

Wesele w plenerze to idealna okazja do pięknych rustykalnych lub boho dekoracji. Romantyczne boho wesele można zorganizować w ogrodzie. Takie umiejscowienie uroczystości daje wiele możliwości aranżacji dekoracji ślubnych. Jakie dekoracje dobrać do plenerowego ślubu i wesela? Oto nasze wskazówki.

Wesele w plenerze to idealna okazja do pięknych rustykalnych lub boho dekoracji. Romantyczne boho wesele można zorganizować w ogrodzie. Takie umiejscowienie uroczystości daje wiele możliwości aranżacji dekoracji ślubnych. Jakie dekoracje dobrać do plenerowego ślubu i wesela? Oto nasze wskazówki. 

Dekoracje na przyjęcie w plenerze 

Przyjęcie weselne organizowane w ogrodzie to coraz częstszy pomysł młodych par, które pragną oryginalnego i nietypowego przyjęcia. Jeśli decydujecie się na ślub i wesele w ogrodowej scenerii, warto zadbać o odpowiednie dekoracje, które podkreślą charakter uroczystości. Zastanawiasz się – jakie dekoracje będą pasowały do ślubu i wesela w plenerze? 

Plenerowe wesele może kojarzyć się z tymi, które obserwujemy w amerykańskich filmach. Romantyczna sceneria ogrodu, biały namiot, zielona trawa, kwiaty i rześkie powietrze – te proste akcenty mogą sprawiać, że przyjęcie będzie niezwykle oryginalne. Żaden lokal weselny w okolicy nie spełnia Twoich wymagań? Może warto postawić więc na elegancki namiot, który można udekorować na swój własny sposób.  

Ślub w plenerze jest wyjątkowo urokliwy i oryginalny. To doskonały pomysł dla tych, którzy pragną nieszablonowej i niespotykanej uroczystości. Ślub może być utrzymany sielskiej, naturalnej lub nawet eleganckiej aranżacji – wszystko jest uzależnione od waszych upodobań. 

Papeteria na wesele w plenerze 

Dekoracja sali weselnej – namiotu – może być niezwykle oryginalna. Kwiaty i inne akcenty powinniśmy dopasować do stylu wesela. Dekoracje i kwiaty powinny być spójne i dobrane odpowiednio do siebie. Podczas organizacji plenerowej uroczystości, warto zadbać o dekorację stołów i altanki, a także krzeseł dla gości. Na stołach weselnych powinny znaleźć się płatki róż, perełki, świece, świeczniki i oczywiście co najważniejsze i najbardziej efektowne – naturalne kwiaty.  

Jeśli planujemy jedynie wesele w plenerze, zadbajmy o to, aby dekoracja kościoła była dopasowana do stylu przyjęcia. Wówczas dekoracje będą tworzyć jedną całość i będą spójne.  

Decydując się na ślub i wesele w plenerze, warto także zwrócić uwagę na papeterię, która będzie nam towarzyszyć. Ona również powinna nawiązywać do stylu wesela. Niezależnie od tego, gdzie planujecie zorganizować Wasze przyjęcie, sprawdzą się eleganckie zaproszenia ślubne. Warto kolorystycznie dobrać je do pozostałych akcentów. Zaproszenia to bowiem ważna rzecz – są niejako zapowiedzią tego, jak będzie wyglądała Wasza uroczystość. Papeteria ślubna powinna tworzyć jedną, spójną całość. Warto o tym pamiętać, jeśli chcemy uniknąć bałaganu i chaosu. 

Latem, wesele w ogrodzie to świetny pomysł. Jasne barwy zawsze są bazą – biel to podstawowy kolor, który towarzyszy nam przy tego typu uroczystościach. Biel jest elegancka, klasyczna i posiada symboliczne znaczenie. Daje także wiele możliwości aranżacyjnych.  

Nie zapominajmy o podstawowym pytaniu – gdzie urządzić przyjęcie? Ogród, w którym będzie odbywać się przyjęcie, powinien być przestronny, zadrzewiony, wypielęgnowany. Atutem będzie trawnik i duża, równa powierzchnia. Warto zadbać o utwardzony parkiet i podest, na którym zgromadzeni goście będą tańczyć. Takie miejsce powinno zostać wydzielone i utwardzone. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry