Ekskluzywny prezent na rocznicę ślubu

kolacja przy świecach na rocznicę ślubu

Świętowanie rocznicy ślubu ma w sobie ogromny urok – pamięć o tej ważnej dacie podkreśla jak duże znaczenie ma dla nas druga osoba lub, w przypadku świętowania w szerszym gronie, relacja bliskich nam osób. Idealnym dopełnieniem serdecznych życzeń jest przemyślany prezent, często symbolizujący ważne dla świętujących wydarzenie lub miejsce.

Warto poświęcić czas i odpowiednio zaplanować budżet (również wspólnie z najbliższymi i przyjaciółmi, jeżeli w grę wchodzi kosztowny prezent), tak, aby para czuła się naprawdę wyróżniona. Poniżej kilka sugestii, jak możemy sprawić naszym bliskim, świętującym ten ważny dzień, wspaniałą niespodziankę.

 

Klasyczną propozycją na prezent ślubny jest romantyczna kolacja przy świecach, którą można połączyć z wcześniejszym spektaklem w teatrze. Wariantów samej kolacji może być mnóstwo- kolacja w ciemności z muzyką na żywo, kolacja degustacyjna, pokaz kulinarny. Wszystko zależy od preferencji pary i naszych możliwości.

Ciekawym prezentem z okazji rocznicy ślubu jest też weekendowy wyjazd do SPA. W połączeniu z pakietem zabiegów będzie idealny dla zabieganych par, którym ciężko jest znaleźć czas na oderwanie się od codziennych obowiązków. Wybór miejsc i pakietów jest ogromny.

Dla par, które lubią spędzać czas aktywnie, ciekawym prezentem będzie na przykład wspólny lot na paralotni albo lot balonem. Na lot balonem musimy przeznaczyć około 3 godzin łącznie z przygotowaniami, ale na pewno warto. Loty balonem realizowane są zwykle o wschodzie lub zachodzie słońca. Jest to jednak prezent raczej na cieplejszą część roku.

Zawsze dobrze widzianym prezentem jest biżuteria. Może być ozdobiona grawerunkiem (data, imiona), ale nie wszyscy lubią takie rozwiązanie. Ważne jest, aby trafić w gust obdarowywanych osób, tym bardziej, że taki prezent wiąże się już z większym wydatkiem.

Super prezentem, zwłaszcza dla zapalonych żeglarzy, ale nie tylko, może być kilkudniowy rejs po Mazurach. W wydarzeniu może wziąć udział do 7 osób, co pozwala parze zabrać na pokład dzieci lub przyjaciół. Nocowanie każdej nocy w innym miejscu na zacumowanym jachcie również dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Ciekawym prezentem może być też weekend w domku na wodzie, nad jeziorem. zujący, piękny widok? To idealne miejsce na wyciszenie się i ucieczkę od codzienności. Przytulne i czyste pokoje z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro czekają na Gości spragnionych odpoczynku i intymności.

Pomysłów na prezent jest wiele, podobnie jak portali, które oferują szeroki wachlarz usług związanych z obdarowywaniem świętujących par. Pamiętajmy, że ekskluzywność prezentu nie ma polegać na jego wysokiej cenie, ale na wyjątkowości pomysłu. Czasem więc warto nie korzystać z gotowych pomysłów, a raczej w oparciu o naszą znajomość gustów i zainteresowań pary samemu zaskoczyć świętujących unikalnym prezentem. Warto poświęcić więcej czasu, i ewentualnie środków, żeby móc później cieszyć się radością obdarowanych. Pamiętajmy jednak, że ważny jest też sam fakt, iż pamiętamy o tak ważnej dla naszych bliskich dacie, a prezent może być nawet symboliczny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry