lustrzaneOdbicia.com

Fotograf lustrzaneOdbicia.com

Galeria zdjęć


Ilość fotografów: 1

Czas pracy: 10 godzin

Sesja narzeczeńska
Reportaż ślubny
przygotowania ślubne
reportaż ślubny
Sesja plenerowa
w dniu ślubu
w innym dniu

Zdjęcia

Ilość obrobiony zdjęć: 120
Możliwość odbioru nieobrobionych zdjęć:
Rodzaj nośnika:
spersonalizowana płyta DVD
Przewidywany termin realizacji

0 tygodni

Oferta – fotografia ślubna

Witamy Was serdecznie. Miło nam, że zajrzeliście na nasz profil.
Zapraszamy do przeczytania kilku zdań na mój temat.
Na stałe mieszkamy w Warszawie, zdjęcia wykonuje w całej Polsce i Europie.

Niezwykle trudno w kilku zdaniach jest opisać samego siebie, więcej będziecie mogli dowiedzieć się o nas i poznać nas przy kawie, a ten opis pod spodem będzie próbował zachęcić Was do spotkania 🙂 Jaki powinien być fotograf śluby Warszawa ?
Zawsze maksymalnie angażujemy się, we wszystkie zlecenia, jakie dla Was realizujemy. Każdego z Was traktujemy wyjątkowo, bo każdy z Was ma inne potrzeby, oczekiwania, inne usposobienie, inny charakter. Głównym tematem naszych zdjęć są ludzie i ich emocje, gdzie to drugie jest czymś tak bardzo ulotnym i trudnym do sfotografowania , że staje się naszym wyzwaniem, które nas pociąga w fotografii. Nie ingerujemy w zdarzenia, dzięki czemu zarówno Wy jak i Wasi goście możecie zachowywać się w pełni naturalnie. W zamian otrzymujecie prawdziwy obraz zdarzeń i towarzyszących im emocji, zatrzymanych na zawsze, na zdjęciach, które tworzą niezapomnianą Waszą historię.

Naszą drugą specjalizacją są sesje noworodkowe. Uwielbiamy te słodziaki, To wyjątkowi modele. Zatrzymanie dla Was, ich uśmiechu, zabawnych minek kiedy śpią, i spojrzenia w obiektyw swoimi wielkimi oczyma kiedy nie chcą spać, są dla nas czymś tak magicznym, że po prostu kochamy te pracę 🙂 W swojej ofercie mamy piękne dekoracje, mięciutkie kocyki, oryginalne czapeczki, opaski, etc. naszego autorstwa, co czyni sesje niepowtarzalną.

Kochamy fotografować ludzi, tak więc prócz fotografii ślubnej i dziecięcej chętnie uwieczniamy również inne wyjątkowe wydarzenia w Waszym Życiu. Naszą ideą, jest zostanie Waszym „fotografem rodzinnym”.

Przewiń do góry