Fotograf ślubny, dj i wodzirej – Zadbajmy o dobrą atmosferę na naszym weselu

Natłok przygotowań do wesela może przytłoczyć każdego. Musimy pamiętać o wielu szczegółach i odpowiednio zgrać je ze sobą co zajmuje ogromną ilość czasu i energii. Od wynajęcia wymarzonej sali, przez kupno kwiatów i zapewnienie jedzenia po transport dla gości. Jednak nie wszystko jest zależne tylko od pary młodej. W czasie przygotowań musimy zatrudnić odpowiednie osoby takie jak fotograf ślubny, DJ lub zespół muzyczny i oczywiście obowiązkowy wodzirej, które muszą zadbać o dobrą zabawę i atmosferę naszej imprezy, lub w przypadku fotografa zapewnić nam niepowtarzalne i wspaniałe wspomnienia najważniejszego wydarzenia w naszym życiu. Wszystko to, abyśmy mogli poświęcić się wspólnie przeżytej magii chwili nie martwiąc się o znudzenie naszych gości.

fotografia ślubna Warszawa
Fot. Robert Wróblewski – Fotograf ślubny Warszawa

Zapamiętaj te chwile na zawsze

Kto z nas nie widział fatalnie wykonanych zdjęć weselnych. Jedna osoba może zepsuć wspomnienia młodej pary na całe życie. Niektóre pary zatrudniają kilku fotografów w celu uwiecznienia najważniejszych momentów takich jak pierwszy pocałunek, pierwszy toast czy pierwszy taniec z wielu perspektyw. Okazja do zrobienia takiego zdjęcia jest tylko jedna i niedyspozycja, lub nieprawidłowo dobrany sprzęt może zepsuć nam wyjątkową pamiątkę. Profesjonalny fotograf weselny to podstawa, w tej kwestii nie warto szukać oszczędności. Jego dobrze wykonana praca gwarantuje nam uwiecznienie pięknych chwil i nawet po długich latach dobrze wspominać ten piękny dzień patrząc na cudowne zdjęcia z nami w roli głównej.

Muzyka czyli najważniejszy element wesela

Muzyka gwarantuje dobrą zabawę. Dobór i kolejność granych utworów należy do pary młodej, jednak ich wykonanie leży w kwestii kogoś innego. Muzyka grana na żywo przez zespół weselny brzmi o wiele lepiej niż DJ puszczający utwory na laptopie lub konsoli. Kapela jednak w czasie trwania imprezy może być zmęczona, szczególnie w późniejszych godzinach. Mogą również nie pasować do każdego utworu z naszej często bardzo zróżnicowanej listy. Każdy był świadkiem źle dobranej do muzyki kapeli, nie umiejącej oddać odpowiedniego klimatu, a często nawet utrudniającej zabawę gościom i parze młodej. Lepszym i pewniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług DJ-a. Gwarantuje on prawidłowy przebieg imprezy narzuconymi mu z góry utworami, które będą brzmiały dokładnie tak, jak w momencie kiedy je wybraliśmy. Niezależnie od godziny i czasu trwania imprezy DJ zawsze stanie na wysokości zadania gwarantując nam wspaniałą zabawę niezależnie czy jest to pierwszy taniec, środek imprezy czy sam jej koniec.

dj na wesele

Rusz gości z miejsc

Oczepiny są nieodłącznym elementem każdego wesela. Warto zadbać o ich prawidłowy przebieg zatrudniając profesjonalistę, czyli wodzireja. Osoba ta odpowiada za dobrą zabawę i swoją energią powinna natychmiastowo wprowadzić gości w odpowiedni nastrój. Prawdziwa dusza towarzystwa, która ciągle jest w ruchu dbając o prawidłowe nastawienie gości i dba o ich dobrą zabawę. Perfekcyjnie przygotowany do pracy wodzirej wie kiedy powinien odpuścić i bawić się gościom, a kiedy ingerować w zabawę nakręcając gości niezależnie od ich wieku. Dostosowanie się do zaistniałej sytuacji i umiejętność przeistoczenia wszystkiego w żart jest bardzo ważne, przy dużej liczbie gości zawsze mogą wystąpić nieporozumienia, a dobry wodzirej skutecznie zmniejszy napięcie umożliwiając parze młodej spokojną i pełną zabawy imprezę. Nietypowe gadżety, ciekawe zabawy i niepowtarzalna atmosfera zapewnia wyciągniecie na parkiet każdego gościa niezależnie czy jest to nieśmiały nastolatek czy energiczna osoba w sile wieku.

1 thought on “Fotograf ślubny, dj i wodzirej – Zadbajmy o dobrą atmosferę na naszym weselu”

  1. Nawet kiedy zatrudnimy topowy zespół, DJ-a czy wodzireja oraz zadbamy o bajeczny wystrój lokalu weselnego i smakowite menu to nie mamy gwarancji udanego przyjęcia weselnego. Wystarczy, że kilku gości będzie w złym humorze lub nie zostawi w domu swoich kłopotów i niepowodzeń w domu i mamy efekt domina gwarantowany.
    Tak, więc pamiętajmy o odpowiednim doborze gości weselnych i nie zapraszajmy ponuraków i osób wiecznie pesymistycznych.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry