Modny manicure ślubny na najważniejszy dzień w życiu

Manicure ślubny

Trendy w każdej dziedzinie mody i urody zmieniają się jak w kalejdoskopie. Tak samo trendy w manicure ślubnym i nie tylko. 

NAJWAŻNIEJSZE TRENDY W MANICURE ŚLUBNYM W 2019 ROKU

W tym roku manicure ślubny w pewnym sensie łączy się z trendami z poprzedniego roku. W dalszym ciągu występują pastele, od zwykłych nude’sów po pastelowe fiolety, czy błękity. Ale 2019 jest ustawiony pod znakiem „lekkiego szaleństwa”. Przyszłe panny młode porywają się na dodanie do swoich paznokci trochę ekstrawagancji i uzupełniają je w wszelakie wzorki, kryształki i tego typu rzeczy, Wiadomo, że wszystko użyte z umiarem i rozwagą. I właśnie to powoduje, że manicure na ten wyjątkowy dzień jest delikatny, aczkolwiek zwraca na siebie pełną uwagę.
Wiele panien młodych decyduje się na paznokcie ombre – stopniowanie koloru – które użyte ze stonowanymi kolorami sprawia, że cała dłoń wygląda delikatniej, ale jest także uzupełnieniem kreacji, jaką  jest oczywiście suknia ślubna.
Przyszłe panny młode gustują także w efekcie „lustra” – dodaje elegancji i wyróżnia ten wyjątkowy manicure od tego codziennego.
Modne jest także zestawienie bieli i wcześniej wymienionego błękitu czy różu. Letnie stylizacje będą uzupełniane w pięknie namalowane kwiaty czy zawijasy. Natomiast zimowy look będzie uzupełniony w troszkę ciemniejsze kolory połączone z brokatem, bądź ogólnie czymś świecącym.

Manicure ślubny - trendy na 2019 rok

Ale nikt nie powiedział, że trendów i stereotypów nie można łamać. Każda panna młoda powinna popatrzeć na to co lubi i w czym czuje się komfortowo i postawić na ten look paznokci, który będzie jej, najprościej w świecie, odpowiadał. Nie oszukujmy się, paznokcie na taką ważną okazję robimy przeważnie u kosmetyczki i chcemy, aby posłużyły nam troszkę dłużej niż tylko ten jeden, wyjątkowy dzień. W dzisiejszych czasach panny młode są coraz bardziej praktyczne i patrzą również na to, aby taki właśnie manicure pasował im także na co dzień. Dlatego właśnie w 2019 pastelowy manicure jest tak popularny, bo po prostu dobierzemy do tego wszystko i będziemy czuć się w tym sobą.

Podobne artykuły:

Jak zaplanować budżet weselny? Koszt wesela na 50, 100, 200 osób 2020
Ślub jak ze snów to marzenie wielu par. Piękna suknia, elegancka limuzyna, kwiaty, zachwyceni goście... Na cudowne wesele składa się wiele elementów. Nawet osoby preferujące bardziej kameralne przyjęcia, muszą liczyć się ze sporymi wydatkami. Powsta...
Wybór odpowiednich zabaw weselnych kluczem udanego przyjęcia
Organizacja wesela nie jest sprawą prostą, ponieważ młodej parze zależy na tym, aby wszyscy goście dobrze tego dnia się bawili i wspominali je z uśmiechem na ustach. W związku z tym do organizacji przyjęcia weselnego trzeba podejść w pełni profesjona...
Zaproszenia na ślub - z osobą towarzyszącą czy bez?
Absolutnym standardem jest, że na przyjęcia weselne – podobnie jak wszystkie inne zabawy z tańcami – zaprasza się osoby w parach. Wypisując zaproszenie na ślub do członka rodziny czy znajomego, który pozostaje w związku nieformalnym, musimy zatem pam...

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry