Nietuzinkowe weselne pamiątki

Zastanawiacie się, jak urządzić wesele by każdy dobrze się bawił? Do tego chcielibyście by każdy gość wyszedł z pamiątką z waszej uroczystości? Dobrym rozwiązaniem będzie fotobudka.

Dlaczego warto?

Fotobudka to idealny pomysł na weselną rozrywkę. Dzięki niej, zarówno my, jak i goście możemy uchwycić ulotne chwile i nasze szampańskie nastroje. Zazwyczaj fotobudka zawiera już zestaw gadżetów, które pozwolą nam na zapozowanie z wąsami, z facebookowym kciukiem w górę, czy w konwencji westernu.

Gadżety do pozowania

Choć fotobudka jest wyposażona w gadżety, warto zrobić także swoje. Gdy wesele ma motyw przewodni można zaprojektować i wykonać wiele niezwykłych projektów. Jeśli  motywem naszego wesela są lata 50- te XX wieku idealnie sprawdzą się : charakterystyczne fryzury: Marilyn Monroe i Elvisa Presleya, czy tła z musicalów.  Gdy obydwoje jesteście wielbicielami Pulp Fiction można odwzorować słynna fryzurę Umy Thurman i oczywiście pozować w stylu jej tańca z Travoltą.

Zdjęcia

Fotobudka ma tę zaletę, że można wykonać w niej naprawdę ogromną ilość zdjęć w krótkim czasie. Do tego, zdjęcia te od razu są wydrukowane i gotowe do odbioru. Nie dość, że fotobudka to idealna rozrywka, to sposób, by zarówno para młoda, jak i goście mieli nieszablonowe pamiątki z wesela.

Album

Zdjęcia wykonane w fotobudce można umieścić w albumie. Ciekawym pomysłem jest przygotowanie albumu, do którego każdy z gości będzie mógł wkleić swoje zdjęcie i napisać parę słów od siebie. Dzięki temu, będziemy mogli czytać najmilsze życzenia od bliskich, jednocześnie oglądając ich zdjęcia Ten album, będzie zatem idealnym uzupełnieniem ślubnego albumu od profesjonalnego fotografa.

Kolejnym pomysłem na uwiecznienie tych pięknych weselnych chwil, jest zlecenie stworzenia albumu komuś innego. Zdolny grafik może wkomponować powstałe zdjęcia w ciekawy sposób, albo stworzyć dymki, do których będziemy zapisywani dialogi naszych gości. Właściwie, w tej kwestii ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Zdjęcia jako pamiątka dla gości
Nie oszukujmy się, zdjęcia ślubne od fotografa są dla państwa młodych. Owszem goście mogą je obejrzeć, ale zazwyczaj nic więcej. Fotobudka daje możliwość stworzenia własnych oryginalnych pamiątek z waszego wesela. W końcu i gość będzie miał z niego zdjęcie dla siebie.

Nie da się zaprzeczyć, że fotobudka to idealne rozwiązanie na imprezę weselną. Dzięki niej nasi goście wyjdą z pięknymi zdjęciami, a my z cudownym spontanicznym albumem zdjęciowym. Dzięki gadżetom, każdy znajdzie idealną postać, czy pozę dla siebie.  Do tego to rewelacyjna zabawa, której nie warto sobie odmawiać.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry