Wesele z motywem przewodnim

Gdy chcemy sprawić, by nasze wesele było niezapomniane,powinniśmy skupić się na naszych upodobaniach i pasjach. Do tego idealnym rozwiązaniem jest zorganizowanie wesela z motywem przewodnim. Dlaczego w najważniejszym dniu waszego życia, zapominać o was samych?

Motyw przewodni a hobby

Motyw przewodni wesela powinien być możliwie jak najogólniejszy. Jeśli uwielbiacie stare kino, a waszą ulubioną aktorką jest Marilyn Monroe, to wystarczy by wasz motyw przewodni brzmiał: Hollywood lata 50. W ten sposób każdy gość znajdzie inspirację dla siebie, a wasze wesele nie będzie wypełnione klonami, tylko przeróżnymi (czasem zadziwiającymi) interpretacjami danej tematyki.

Przebrania

Zawsze, gdy urządzamy uroczystość polegającą na przebieraniu się, musimy wziąć pod uwagę, że nie każdy z gości zastosuje się do wytycznych. Co wtedy zrobić? Najprostszym rozwiązaniem będzie przygotowanie przebrać awaryjnych. Mogą to być kapelusze, maski, czy opaski na oczy. Ważne, by zapasowe przebrania były uniwersalne na tyle, by pasowały na każdego.

Fotobudka

Fotobudka jest idealnym pomysłem na urozmaicenie naszego przyjęcia, szczególnie gdy jest to impreza przebierana. Gdy uprzednio przygotujemy wszystkie gadżety pasujące do naszego motywu, możemy być pewni, że goście zrobią z nich odpowiedni użytek. Dzięki temu, zarówno oni, jak i my, zyskamy piękną i zabawną pamiątkę.
Często do fotobudek dołączone są już gadżety, dlatego warto się wcześniej dowiedzieć, jakiego rodzaju są te już nam dostępne. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i nerwy. W końcu to nic przyjemnego kleić retro wąsy na patyki przed samym ślubem. A jeszcze gorzej stracić czas na ich przygotowanie, gdy okaże się, że są dostępne w fotobudce.

Fotobudki nie mają ścisłego limitu zdjęć. Dzięki temu, w krótkim czasie możemy ich zrobić naprawdę dużo. Kolejnym plusem fotobudki jest to, że zdjęcia dostajemy od razu do ręki, a nie czekamy na nie tygodniami od fotografa.

Album

Zdjęcia z fotobudki z powodzeniem możemy wkleić do albumu sami albo dać możliwość gościom. Wystarczy zostawić album na sali, wraz z markerami i przyborami do pisania i czekać na rozwój zdarzeń. Możecie być pewni, że zyskacie oryginalny album, pełen ciepłych słów.
By wesele z motywem przewodnim się udało, należy poinformować o nim gości jak najwcześniej. To ważne, by zdążyli przygotować swoje kreacje na spokojnie i bez pośpiechu. Z pewnością impreza przebierana to ciekawa alternatywa dla młodych gości, jednakże nie wyklucza to osób starszych. Dla tych, co nie zdążyli się przebrać, będą czekać awaryjne przebrania. Ważne, by wszyscy świetnie się bawili.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry